Keskkond

Keskkond
01
Sinu uus kodu Kristiine City südames on just kui vaikuse ja roheluse oaas keset suurlinnamelu, kus kohtuvad ajalooline miljöö ja kaasaegne disain.
Keskkond
02
Väärika ajalooga piirkond võimaldab nautida aedlinnalikku privaatsust, hoides kätt pealinnaelu pulsil.
Siinne piirkond on ideaalne noortele peredele, kes hindavad turvalist ja rahulikku keskkonda, kuid samas peavad oluliseks mitmekülgsete kultuuri- ja meelelahutuskohtade lähedust. Kristiine City ühendab endas peresõbralikku ja suurlinlikku elustiili.
Keskkond
03
Ratsuri majad õigustavad oma nime – 1939. aastal Balti sakslaste poolt rajatud Tondi maneež ja ratsakool on vaid jalutuskäigu kaugusel. Pealinna südames saad sina või su laps osa ratsaspordi imest.
Siinsamas asub Eestis tennise süda. Treeni Tondi Tennisekeskuses või Audentese tennisehallis oma lõbuks või pürgi tippude sekka!
  • Linnaosas on lai valik meelelahutust ja hubaseid söögikohti – midagi igale maitsele.
    Keskkond
    04
    Ratsuri Majade ümbruses leiavad tegevust nii väikesed kui ka suured. Valikuvõimalusi jagub: lasteaiast kõrgkoolini, spordist shoppamiseni, pargipiknikust kohvikuni.
    Kristiine on Rootsi kuninganna järgi nime saanud hubaselt väike ja erilise auraga Tallinna linnaosa. Siin asuvad endiste suvemõisate pargid, kaheksa looduskaitseobjekti, nende hulgas üks hiidrahn.