Tähistasime Kindrali Majade esimese etapi sarikapidu

Kindrali Majade arenduse kaks esimest hoonet on saavutanud oma täiskõrguse. Sellega seoses pidasime sarikapidu, et anda edasi tänusõnad ehitusmeeskonnale, kes objektil igapäevaselt toimetab.

Kindrali Majade esimeses ehitusfaasis valmivate hoonete ehitustööd said alguse 2021. aasta aprillis ning jõuavad lõpule 2022. aastal. Tegemist on esimese Pro Kapitali arendusprojektiga, mis on välja müüdud veel enne sarikapidu. Esimeses ehitusetapis valmib 129 korterit ja järgnevas 66 korterit koos majaaluste ja maapealsete parkimiskohtadega.

Kindrali Majad on arhitektuurselt mitmekülgne arendus – ühelt poolt on siin hooneid raamistav puude allee ning Brooklynile omased kõrged esimese korruse kodud või äripinnad, mis avanevad otse tänavaruumi. Teisalt on hoonete vahel avar ning privaatne hooviala.

Mitmekülgne ja arhitektuuriliselt ajaloolist Tondi piirkonda rikastav Kindrali Majade arendus annab Kristiines asuvale elukeskkonnale põhjamaise iseloomu ning toob piirkonda kesklinnalikku rütmi. Kindrali Majade hoonete ja maastiku arhitektideks on juhtiv arhitekt Indrek Tiigi ning Allianss Arhitektid, kes on lisaks elamukinnisvarale loonud mitmeid linnaruumiliselt olulisi projekte. Kindrali Majade kolme viiekordse hoonekompleksi ehitab kahes etapis Oma Ehitaja AS ning projekti kogumaksumus on 20 miljonit eurot koos käibemaksuga.

Kindrali Majade ehitustööd on suures osas langenud koroonapandeemia perioodile, mis on kahtlemata seadnud ehitajale küllaltki nõudlikud tingimused. Seetõttu on hea meel tänastes tingimustes peaaegu traditsiooniliselt sarikapidu pidada.

Samaaegselt käivad tööd ka Kindrali Majade teise ehitusetapiga, millega ehitatakse 66 korteriga eluhoone “Punane Maja”. Hoone valmimine on planeeritud 2023. aasta varakevadesse. Selles majas on kodud 99% ulatuses välja müüdud, mis iseloomustab tänast kinnisvara turgu, aga ka klientide poolset usaldust. Aitäh!