Ratsuri Majad Kristiine City’s on välja müüdud

Ratsuri Majade arendusest sai esimene Pro Kapitali arendusprojekt 25 tegevusaasta jooksul, mis müüdi välja enne ehituse lõppu. Ratsuri Majad on osa Kristiine City elukeskkonnast, millest on saanud klientide poolt tõeliselt hinnatud piirkond ning ka teiste arendusprojektide puhul leiab suurem osa kodusid uue omaniku veel enne ehitustegevuse lõppu. Piirkonna uue arenduse, Kindrali Majade puhul on veel enne ehituse algust broneeritud või müüdud juba üle 50% korteritest. 

Inimeste suur huvi Ratsuri Majade ning teistegi Kristiine City arenduste vastu peegeldab piirkonna kujunemist hinnatud elukeskkonnaks. Siin on kõik eluks vajalik ja meeldiv – palju võimalusi liikumiseks, rohelus ja privaatsus, ent ka koolid, lasteaiad ning toidupoed. Olgugi, et Kristiine City on kesklinnale väga lähedal, oled siin justkui omaette aedlinnas. Koduostja hindab ka siinsete arenduste kõrget kvaliteeti ning funktsionaalseid planeeringuid. 

Ratsuri Majade näol on tegemist tõeliselt põneva kooslusega ajaloolisest karakterist ning kaasaegsest arhitektuurist.  Ehituse käigus rekonstrueeri Marsi 5 kinnistul asuv ning Muinsuskaitse all olev 20. sajandi tallihoone ning sellele kerkis kaaslaseks uus-Hollandi stiilis uusehitis. Ratsuri Majades on kokku 39 eriilmelist kodu – 17 endises tallihoones ning 22 uusehitises. Tallihoones tervitavad paksud kiviseinad, ajalooline paekivi ning punane tellis, kodud on ühelt poolt avatud Kristiine City südamele, teiselt poolt oma hoovialale. Uus-Hollandi stiilis majades on funktsionaalsed linnakodud, maast laeni aknad, palju valgust ning hubased lodzad. Siin on nii väiksemaid kui suuremaid, läbi kahe korruse kodusid.