Kristiine City külje alla kerkib Park Tondi ärikvartal

US Real Estate alustab Kristiine City elukeskkonna kõrval põneva iseloomuga Park Tondi ärikvartali arendust. Kokku investeerivad US Real Estate ning Pro Kapital piirkonna arendusse 130 miljonit eurot. 

Pea 20 hektari suurusest ajaloolisest Tondi piirkonnast kujuneb lähiaastatel meeldiv ning kaasaegse miljööga terviklik elu- ning ärikeskkond, kus moodsa arhitektuuri kõrval on väikelinnalik rohelus ning väärikad punastest tellistest ajaloolised hooned. Tondi ajaloolise piirkonna arengus on olulisel kohal  ka US Real Estate poolt rekonstrueerinud Tondi Tennisekeskus ja staabihoone, mis on praegu üks kaitseministeeriumi hoonetest. Arendus toob piirkonda 28 000 ruutmeetri ulatuses büroo- ja äripindasid. Esimene büroohoone, Tammsaare 56, valmib juba 2023. aasta alguses. Uue ilme saavad muuhulgas ka teised vanad kasarmuhooned Tondil.

Park Tondi ärilinnaku esimene etapp ehk Tammsaare 56 ärihoone valmib 2023. aasta esimeses kvartalis. Järgnevad etapid aadressidel Tammsaare tee 58, Tondi 57 ja Tammsaare tee 25 valmivad 2025. aastaks. Park Tondi arendaja on US Real Estate, kes on seadnud eesmärgiks arendada multifunktsionaalset ja täisväärtuslikku linnaruumi, kuhu hulka kuuluvad ka näiteks Merekindlus ja Rotermann.