Kristiine City Kodulood #1

Meie viimasena valminud projektis Kindrali Majad on ennast sisse seadnud üks tore kolmeliikmeline pere – Kerli, Kait ja nende Prantsuse Bulldog Mr. Wellington. 🐶 Perekoeral on enda kodusest pesast ühtlasi korteri parim vaade. Uues kodus on palju rohelust ning kodu muudavad isikupäraseks mitmed ise leitud ja valmistatud detailid. Näiteks on lähenetud köögile vastavalt enda soovidele – see on kombineeritud kahest erinevast köögist. Esikus teretavad seinal peretuttava tehtud fotojäädvustused pereliikmetest ning nende olemusest ja lemmiktegevustest, milleks on matkamine ja looduses viibimine. Lisaks annab terves ulatuses toonitud peegelustega gareroob esikule avarust. ✨
Selle kohta, kuidas uus kodu tekkis, on Kaidul oma lugu rääkida: „Mul oli juba kihlasõrmus taskus ja ma mõtlesin, et teeme pulmad ära ja siis vaatame edasi. Vaadanud aga potentsiaalset korterit uueks kodus, venis nö kihlumise periood pikaks kuid Kait tegi siiski Kerlile ettepaneku ning abielulepingu asemel otsustas paar, et seob ennast kokku ühisvaralepinguga.
Esimesele ühisele kodule olid aga mõlemal omad kriteeriumid – kui Kait soovis kindlasti kodu saunaga, siis Kerli väärtustab enim vaateid aknast, valgusküllasust ning päikeseloojangu vaatlemist.