Kristiine City haljastus pälvis tähelepanu

Kodukaunistamise liikumise järjepidevuse hoidjana korraldas Eesti Kodukaunistamise Ühendus  sel aastal konkursi „Eesti kaunis kodu 2022“.

Selle aasta märksõnaks oli „Mitmekesine koduaed“.

Kõik maakonnad ja suuremate linnade omavalitsused esitasid oma piirkonnast konkursi kandidaadid, kelle hulgast valiti 1. juuliks nominendid, keda tunnustas Vabariigi president.

Kristiine Linnaosa Valitsus valis välja ja esitas linnaosa poolt kaks kanditaati . Üheks kandidaadiks oli Kristiine City haljastus Sõjakooli tn 12/12a/12b/12c elamute vahelisel alal. Valikus sai määravaks haljastuse väga suur liigirikkus, sobivus linnakeskkonda ja väga hea hooldus. Kristiine Linnaosa Valitsus leidis, et Pro Kapital on rajanud Kristiine Linnaosa kõige kaunima kortermajade haljastuse, mis kindlasti on eeskujuks paljudele teistele kortermajadele.

Riigihalduse minister Riina Solman tunnustas 150 esitatud kodu silmapaistva töö eest koduümbruse heakorrastamisel ning kaunistamisel Eesti rahvusvärvides mastivimplite ja tänukirjaga.

Tänukirja ja mastivimpli andis üle Jaanus Riibe ning Pro Kapitali poolt võttis tänusõnad vastu kinnisvarahaldur Ingrid Valdna.