Kindrali Majade teise etapi sarikapidu

Tondi kasarmute järgi tuntud Kristiine City elukvartalisse kerkiva, väljamüüdud Kindrali Majade arenduse kolmas hoone saavutas oma täiskõrguse. Pro Kapital tähistas seda traditsioonilise sarikapeoga.
Kindrali Majade arendusega ehitatakse ajaloolisse piirkonda kahes etapis kolm Põhjamaise arhitektuuriga elumaja. Välisilme järgi nimed saanud Valge ja Must maja valmivad käesoleval aastal  ning sarikapidu tähistanud Punase Maja ehitus jõuab lõpule hiljemalt 2023. kevadel. Kokku valmib Kindrali Majade arenduses 195 kodu. Pro Kapitali finantsjuhi Angelika Annuse sõnul on tegemist esimese Pro Kapitali arendusprojektiga, kus kõik korterid leidsid ostja veel enne esimese etapi sarikapidu, mis toimus möödunud aasta novembris. “See näitab kinnisvaraturu aktiivsust ning inimeste soovi oma elukeskkonda uuendada. Ka ilmestab selline nõudlus Kindrali Majade arenduse ja Kristiine City unikaalsust ning usaldust Pro Kapitali kvaliteedi suhte,,” lisas Annus. Pro Kapital valmistab ette järgnevat Kindrali Majade etappi, mis toob väikelinnaliku meeleoluga Kristiine City elukvartalisse veel 181 kodu.
Kindrali Majad on arhitektuurselt mitmekülgne arendus – ühelt poolt on siin hooneid raamistav puude allee ning Brooklynile omased kõrged esimese korruse kodud, mis avanevad otse tänavaruumi. Teisalt on hoonete vahel avar ning privaatne hooviala. Mitmekülgne ja arhitektuuriliselt ajaloolist Tondi piirkonda rikastav Kindrali Majade arendus annab Kristiines asuvale elukeskkonnale põhjamaise iseloomu ning toob piirkonda kesklinnalikku rütmi. Kindrali Majade hoonete ja maastiku arhitektideks on juhtiv arhitekt Indrek Tiigi ning Allianss Arhitektid, kes on lisaks elamukinnisvarale loonud mitmeid linnaruumiliselt olulisi projekte. Kindrali Majade kolme viiekordse hoonekompleksi ehitab Oma Ehitaja AS.